Baterie wannowe Omnires – Poznaj najbardziej popularne modele!

Baterie wannowe Omnires – Poznaj najbardziej popularne modele!

Marka Omnires już od wielu lat zachwyca jakością, ale również i estetyką swoich produktów. Produkty z kolekcji, sygnowanych jej logiem, cieszą się więc nieustającą popularnością. czystą linią i nieskazitelną formą. Sprawdziliśmy w popularnych sklepach, po które modele sięgają najczęściej inwestorzy.

Czarne modele baterii wannowych od Omnires

Omnires Y bateria wannowa to produkt, który może występować w wielu wariantach kolorystycznych. To chociażby baterie złote, zachwycające czystą linią i nieskazitelnym odcieniem szlachetnego kruszcu, ale również i czarne, która doskonale wpisuje się w nowoczesne koncepcje aranżacyjne. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Omnires Y bateria wannowa czarna z zestawem prysznicowym. Bateria została wykonana z wysokogatunkowego mosiądzu, a także została wyposażona w najwyższej jakości głowicę. Takie wykończenie gwarantuje ponadczasowy design, a wzór stworzony w duchu minimalizmu daje maksymalne możliwości aranżacyjne.

Baterie wannowe Omnires Y

Omnires Y bateria wannowa złota

Wpisując się w nowoczesne rozwiązania, Omnires wypuściło na rynek również produkty w niezwykle modnym kolorze gold. Złoto jest szlachetnym wykończeniem, na które decyduje się coraz większa liczba inwestorów. Szczególnym powodzeniem cieszy się tutaj Omnires Y bateria wannowa podtynkowa 5- otworowa, charakteryzująca się szlachetnym wykończeniem o eleganckim odcieniu i współczesnej stylistyce. Dzięki takiemu rodzajowi baterii, wanna nabierze wyjątkowego charakteru, a w łazience powstanie miejsce, sprzyjające ciepłym, relaksacyjnym kąpielom. Warto jednocześnie wspomnieć, że jej powłoka została wykonana w zaawansowanej technologii PVD, dzięki której nabyła ona idealnej gładkości i wyjątkowej trwałości, a jej powierzchnia stała się odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Należy wspomnieć również o modelu, jakim jest Omnires Y bateria wannowa wolnostojąca w miedzianym odcieniu i idealnie gładkiej powierzchni. Została ona wyposażona w najwyższej jakości głowicę ceramiczną, która umożliwia wieloletnie użytkowanie. Co ważne, bateria zapewnia cichy i równomierny strumień wody, a jej montaż to doskonałe rozwiązanie dla osób, ceniących sobie niebagatelny design i wyjątkową estetykę.

Produkty z kolekji Omnires – które polecają użytkownicy?

Użytkownicy polecają również produkt, jakim jest Omnires Y bateria wannowa podtynkowa 5-otworowa w kolorze grafit. Nic dziwnego, bowiem perfekcyjnie dopracowany wzór stworzony w duchu nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych doskonale wpisze się w każdą koncepcję wystroju wnętrz. Dodatkowym atutem, niezwykle docenianym przez użytkowników, jest technologia Air Water, dzięki której strumień wody zostaje napowietrzony. To z kolei w znaczącym stopniu zmniejsza jej zużycie, przyczyniając się do ochrony środowiska naturalnego, ale również dając szansę poczynienia oszczędności w domowym budżecie.

One thought on “Baterie wannowe Omnires – Poznaj najbardziej popularne modele!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + cztery =